Agnieszka Gasińska

właściciel biura

Dążenie do niezależności zawodowej sprawiło, że od 24 lat jestem przedsiębiorcą. Od zawsze uważałam, że sukces w biznesie jest wtórnym efektem rzetelnej i konsekwentnej pracy, solidnej marki, a także zwyczajnej empatii w relacjach z ludźmi.

Wizja ta pchnęła mnie 12 lat temu do nawiązania współpracy franczyzowej z największą na świecie firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Tak właśnie powstał RE/MAX Trend – biuro nieruchomości korzystające ze wsparcia sprawdzonego systemu działania oraz promujące model biznesowy oparty na sile i duchu drużyny.

Na co dzień doskonalę warsztat pracy Liderów oraz szkolę Agentów i pomagam wydobyć potencjał, jaki dostrzegłam w nich podczas procesu rekrutacji. Wierzę, że szkolenia z rozwoju osobistego, coatching i odpowiednia motywacja – to klucz do zyskania samoświadomości, praktycznej wiedzy oraz energii do skutecznego działania.

Cieszy mnie praca z ludźmi i wskazywanie kierunku rozwoju, co daje im szansę na zawodowe spełnienie, a także sprawia, że częściej się uśmiechają. „Moim celem i wizją nie jest to, żebym przyjeżdżała do biura BMW – tylko, żeby moi Agenci przyjeżdżali do biura BMW”… Prywatnie uwielbiam chodzić na crossfit. :)

Obowiązki

Rekrutuję

Motywuję

Wspieram