Szkolenia dla agenta nieruchomości

To co wyróżnia RE/MAX Polska na rynku nieruchomości to system szkoleń, który powstał w oparciu o praktyki najlepszych agentów w Europie oraz na całym świecie. Akademia RE/MAX poza szkoleniami wdraża coraz to nowe programy i kampanie mające na celu osiągnięcie jak najwyższej jakości obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności agenta.

Ponad 100 godzin wykładów i warsztatów – nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim praktyczna, która pozwoli Ci osiągnąć szczyt jako agent nieruchomości.

Oprócz szkoleń prowadzonych przez Akademię RE/MAX Polska możesz liczyć na merytoryczne wsparcie RE/MAX Trend. Zapewniamy Ci rozbudowane szkolenia wewnętrzne na każdym etapie Twojej kariery. Wiedza prawna niezbędna do wykonywania tego zawodu, budowanie marki osobistej, zarządzanie czasem, generowanie leadów sprzedażowych – to umiejętności, które zaczniesz nabywać już od pierwszego dnia.

Pakiet szkoleń dla agenta nieruchomości

1
1

RE/MAX Accelerate

Jest to 3-tygodniowy rozbudowany system szkoleń wstępnych dla agentów przystępujących do sieci RE/MAX. Obejmuje kompleksowe przygotowanie do zawodu agenta nieruchomości. Szkolenie to ma dwa główne cele: zaangażowanie i zwiększenie produktywności agentów oraz nauczenie agentów standardów RE/MAX wysoce podnoszących jakość obsługi klienta. Szkolenie zawiera również zagadnienia prawne niezbędne do wykonywania tego zawodu, kończy się testem i uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu „Licencjonowany Agent RE/MAX”.

2
2

Office Training

Praktyczne warsztaty pod okiem kilku mentorów, w których agent aktywnie uczy się budowania swojej marki osobistej w mediach społecznościowych, generowania leadów, skutecznego umawiania spotkań, pozyskiwania nieruchomości do swojej oferty, pracy z klientem kupującym, negocjacji oraz finalizacji transakcji. Uzupełnieniem tego szkolenia jest opanowanie praktycznej wiedzy z zakresu analizy stanu prawnego i wyceny nieruchomości oraz umiejętności zarządzania swoim czasem.

3
3

RE/MAX Compass

Jest to program wdrożeniowy agenta nieruchomości prowadzony przez doświadczonych mentorów. Warsztaty, praktyczna wiedza w 8 tygodni (po 2 sesje w tygodniu) oraz kompleksowa opieka mentora podczas wdrażania do zawodu.

4
4

RE/MAX Elevate

8 modułowe szkolenie dla doświadczonych agentów chcących tworzyć swoje zespoły. Dla agentów, którzy mają dużo ofert, poleceń i transakcji - aby mogli się dalej rozwijać. Uczestnicy uczą się mierzyć efektywność biznesową i opracowywać systemy potrzebne do osiągnięcia swoich celów. Dowiadują się, jak przygotować firmę do rozwoju, korzystając z procesu rekrutacji, który krok po kroku pomoże przyciągnąć i zatrzymać najlepsze talenty. Uczestnicy otrzymują narzędzia do systemu wdrażania kultury zespołowej, które pobudzą zespół do większej rentowności.

5
5

Business By Design Training

Jest to program opracowany przez Toma Ferry - jednego z najlepszych trenerów z branży nieruchomości - (Success Strategies Institute, Inc.), który przeznaczony jest dla doświadczonych agentów. 10 sesji, wiele praktycznych wskazówek, jak prowadzić biznes, by osiągać coraz większy sukces.

Szkolenia